Všichni říkají, že jsou nejlepší. V naší péči budete nejlepší Vy.


OBJEDNEJTE SE
ONLINE
ZDE

ZUBNÍ ORDINACE

Protože zdravé zuby jsou Vaší vizitkou

Nová stomatologická ordinace

Představujeme Vám novou stomatologickou ordinaci firmy TOP ESTHETIC s.r.o.

Rádi bychom Vám poskytli co možná nejlepší péči, proto je ordinace vybavená moderním stomatologickým křeslem značky Kavo E 50 s UZ koncovkou,RTG Gendex Expert DC- intraorální rentgen s digitálním zobrazovacím systémem Express TM přímo v ordinaci, čímž odpadá nepříjemné čekání na vyvolávání snímku, přístrojem na strojovou endodoncii (MTW Reciprock-strojové opracování kořenového systému zubu a obturační jednotka Beefill-zaplnění opracovaného kořenového kanálku vertikální kondenzací teplou gutaperčou) , který pomáhá kvalitnějšímu opracování a přesnějšímu zaplnění kořenového systému zubu, velkým nadstandardem je mikroskop značky Leica M320 F12, který je vyvinutý zcela pro potřeby zubního lékaře. Zároveň je zde pro vás k dispozici panoramatický rtg, který zobrazí celou horní i dolní čelist a stav kosti. Pro další pohodlí pacientů je zajištěna služba zasílání připomínek vašeho termínu objednání formou sms.

Pečovat o vás bude erudovaná lékařka MUDr. Věra Heřmanová, která vystudovala lékařskou fakultu obor stomatologie v HK, má za sebou třináctiletou praxi v soukromých stomatologických zařízeních, absolvovala kurzy a stáže v Čechách i v Německu a celoživotně se vzdělává. Je vdaná, má 2 dcery, stále aktivně hraje basketbal za BK Libochovice, mezi její koníčky, kromě práce, patří jakýkoliv sport, rodina.

Zdravotní sestra Šárka Chvojková vystudovala všeobecnou střední zdravotnickou školu v Trutnově, má čtrnáctiletou praxi na stomatochirurgickém a parodontologickém oddělení. Je vdaná, má dceru a syna, jejími koníčky jsou sport, filmy a rodina.

Obě se budou snažit o vaše profesionální a zároveň příjemné ošetření.

Děkujeme za vaši přízeň.