Přesnost, šetrnost a bezpečnost

Femtosekundový laser
LenSx®

Laserem asistovaná operace šedého zákalu

AktualityObjednání


Zářivější budoucnost

Nový pohled
na svět

Pomůžeme Vám zlepšit zrak i ve stáří, abyste si mohli naplno užívat chvilek s Vašimi nejbližšími. Jsme tu pro Vás.

AktualityObjednání

Všichni říkají, že jsou nejlepší
V naší péči

budete nejlepší Vy

Vítejte v Top Esthetic

AktualityNaše služby


Zářivější budoucnost
Špičkové přístrojové vybavení
Maximální přesnost a bezpečnost zákroků díky nejmodernější technologii.


AktualityNaše služby


Zářivější budoucnost

Postaráme
se o Vás.

Koncept propojení očních ordinací s optikou i operačním týmem Vám zajišťuje komplexní péči.

AktualityNaše služby


Zářivější budoucnost

Chraňte
své oči

Pracujete denně s počítačem, tabletem a mobilem? Pracujete pod umělým osvětlením? Zhotovíme Vám speciální pracovní brýle na míru.

Zjistěte více


Váš je zrak je naše starost

Naše služby
se vším Vám pomůžeme


Operace šedého zákalu

Maximální bezpečnost a přesnost zákroku s nejmodernější technologií. Ostrost vidění Vám navrátíme se standardní či prémiovou nitrooční čočkou.Plastické a estetické
zákroky

V našich rukou nezůstane vaše krása neodhalena. Objednejte se k nám na konzultaci a my vám doporučíme vhodné řešení.

Refrakční operace
pro odstranění brýlí

Pro všechny, kteří se chtějí zbavit brýlí. Na čtení, na počítač, do auta i na dálku.Komplexní oční péče

Kompletní oční vyšetření v našich ordinacích i další specializovaná vyšetření a spolupráce s renomovanými očními klinikami.

Léčba sítnice

Včasná diagnostika, léčba i operační řešení různých onemocnění sítnice a sklivce. Nepodceňujte prevenci a navštivte naší vitreoretinální poradnu.Oční optika / Optometrista

Když krása a elegance k sobě dokonale ladí. Vyrobíme vám brýle dle vašich individuálních potřeb s pomocí unikátních digitálních měřících systémů.


Novinky ze světa Top Esthetic

Nejnovější aktuality


Nezanedbávejte vyšetření očí a prevenci, jsme tu pro vás!

Jsme rádi, že i v této náročné době můžeme pečovat o vaše zdraví. Naše oční ambulance i oční optiky jsou v provozu pro běžnou i akutní péči a splňují nejpřísnější protiepidemická opatření.

Ať už je to glaukom, věkem podmíněná makulární degenerace, diabetická retinopatie či jiné oční onemocnění, pravidelné kontroly u očního lékaře jsou nutné i v dobách koronaviru. Stejně tak preventivní vyšetření zraku je nezbytné pro včasný záchyt případného onemocnění a neodkladné zahájení léčby.

Návštěvy u nás jsou bezpečné. Disponujeme účinnými ochrannými pomůckami, provádíme zvýšenou dezinfekci prostor ozonizéry, po každém pacientovi důkladně dezinfikujeme přístrojovou techniku, brýle a další vybavení, dodržujeme ochranné zóny.

Žádáme pacienty, aby nás v případě, že pociťují chřipkové symptomy nachlazení či jiné respirační obtíže, kontaktovali telefonicky. Rádi vám poskytneme jiný termín k očnímu vyšetření, nejdříve však za 14 dnů od zjištění vašich potíží. Zároveň prosíme, abyste přicházeli v objednaném termínu očního vyšetření bez doprovodů (vyjma doprovodu dětí, ZTP, apod.) a vybaveni rouškou. Děkujeme!
Eyegenius

Vyšetření na unikátním přístroji EyeGenius

Naše oční optika v Modřanech se může pochlubit novým přístrojem pro komplexní vyšetření zraku. Jedná se o interaktivní testovací proceduru, která vás provede od vyšetření refrakce až po přesný předpis brýlí. Software disponuje 60 zrakovými testy vč. unikátní metody měření a korekce fixační disparity (vychýlení vizuálních os), jejíž nekorigování může být příčinou různých obtíží – únava či pálení očí, bolesti za krkem a v zádech, citlivost na světlo, střídání mezi krátkou a větší vzdáleností atp.
Nabídnout vám můžeme vyšetření zraku zkušeným optometristou. Bude se vám věnovat i při výběru optimální korekční pomůcky a doporučí vám vhodný typ skel s ohledem na vaší profesi, zájmy nebo životní styl. Objednat se můžete na tel.č. 777 927 546.

Rozšíření služeb v našem estetickém centru v Praze

Jsme moc rádi, že zkušeného lékaře MUDr. Zbyňka Bittnera můžeme nyní přivítat kromě Mladé Boleslavi i v našem estetickém centru v Praze-Kyjích. Vybrat si můžete ze širokého spektra estetických zákroků – dermálních výplní kyselinou hyaluronovou, aplikace botulotoxinu, injekční mezoterapie, mikrojehličkového či bezjehličkového radiofrekvenčního ošetření pleti, retinolového peelingu či injekční lipolýzy. Na zákrok či konzultaci Vás rádi objednáme na tel.č. 774 719 317.

Ceníme si dobré pověsti

Reference našich klientůPrvotřídní péče i personál

“Prvotřídní péče a personál! Zákrok proběhl naprosto hladce a moje zotavení nad očekávání. Paní primářka Fučíková mi odstranila šedý zákal a s trifokální nitrooční čočkou teď vidím na blízko, na dálku i na střední vzdálenost absolutně bez brýlí. Jsem nadšená!“


paní Galina


Vrátili mi zrak

Emoce jedné z našich sestřiček byly po zákroku veliké. “Na tupozraké oko jsem předtím nepřečetla ani ty největší písmena. Nyní čtu na obou očích i ty nejmenší, je to úžasný pocit! Velký dík patří Dr.Bencové a prim.Fučíkové, splnily mi můj největší celoživotní sen, vrátily mi zrak“.


Růžena Bugalová


Děkuji, že zase vidím

I ve věku 95 let jsou možné zázraky. Paní Lukšová již na jedno oko neviděla vůbec. Jak se cítí nyní? “Po operaci šedého zákalu v Top Esthetic na Klinice Dr.Pírka vidím velmi dobře. Lékaři i sestřičky na mě byly milé. Chtěla bych všem poděkovat, že mi umožnili zase vidět. Moc děkuji!“


Vlasta Lukšová


Prvotřídní služby

“Klinika Dr.Pírka je pracoviště na profesionální úrovni. A oční klinika Top Esthetic je na tomto místě právem. Poskytované služby jsou nadstandardní, vybavení moderní, personál milý, ochotný a vždy nápomocný. Jsem rád, že jsem našel toho správného lékaře. Pro brýle už budu chodit jenom sem.“


Jiří Heřman


Řídím bez brýlí i za šera

Operaci šedého zákalu podstoupil i tchán jedné z našich kolegyň. Další důkaz toho, jak našemu operačnímu týmu důvěřujeme. “Operace předčila moje očekávání. Byla absolutně bezbolestná, již za pár dní jsem řídil automobil bez brýlí a díky speciální nitrooční čočce teď vidím i za šera naprosto perfektně. Děkuji paní primářce i celému týmu za skvělou péči.“


p.Jaromír


Děkujeme a doporučujeme!

Spokojenost paní Evy po operaci šedého zákalu a implantaci trifokální nitrooční čočky činí šťastným i jejího manžela. Manželé Belkovi nám napsali krásný vzkaz: “Děkujeme za milé přijetí na vyšetření očí. Za perfektně provedený výkon, ochotný a laskavý personál. Vřele doporučujeme“.


manželé Belkovi


Profesionální přístup

Už jste navštívili naší pobočku na Klinice Dr.Pírka v Mladé Boleslavi? Paní Burdysová ano. A my jsme moc rádi, že byla spokojená: “Krásné a čisté prostředí, velice milá sestřička a pan doktor, velice vstřícná a komunikativní optička, vždy milá a usměvavá. Určitě bych všem doporučila“.


Kateřina Burdysová


Naprostá spokojenost

Pan doktor Vladimír Pánek podstoupil na naší klinice operaci šedého zákalu v úctyhodném věku 87 let. Vybral si nitrooční čočku Clareon z vyspělého biomateriálu zajišťující maximálně ostré a kontrastní vidění. “Na operačním sále jsem se cítil skvěle. Všichni o mě pečovali jako v bavlnce. Paní primářka Fučíková má zlaté ruce. Pár dní po operaci už vidím perfektně a mohu se zase věnovat svým koníčkům“.


PhDr. Vladimír Pánek


Všechno bylo vynikající

“Velice pěkný přístup profesionálů, vynikající pan doktor, krásné prostředí, sestřičky úžasné. Vyšetření proběhlo na jedničku a na Štěpánce jsem se prostě cítila moc dobře. K tomuto pracovišti mám velkou důvěru.“


Marie Urbánková


Už nepotřebuji brýle

“Mockrát děkuji paní primářce MUDr. Fučíkové a celému týmu Top Esthetic za provedený zákrok. Díky operaci už nepotřebuji nikdy brýle a mohu se věnovat svému koníčku (háčkování). Všem pacientům s šedým zákalem doporučuji Top Esthetic a paní primářku Fučíkovou.“


Tetyana Romasyevych


Poznejte náš tým

Jsme tu pro Vás
pomůžeme Vám znovu vidětVedoucí očních optiků


Petr Hornych, Dis.

Má na starost především spokojenost zákazníků i zaměstnanců. V oboru oční optiky figuruje již 13. rokem, což z něho činí garanta výběru opravdu kvalitních brýlových čoček a obrub.
Primářka

prim. MUDr.
Renata Fučíková

Více než 10 let se specializuje na MICS (mikroincizní chirurgii katarakty), refrakční nitrooční chirurgii a diagnostiku a léčbu glaukomu. Od roku 2018 působí na klinice Top Esthetic ve funkci primářky.
Lékař, operatér

MUDr.
Ivan Stanynets

Specializuje se na přední segment oka a klade důraz na důkladné předoperační vyšetření. Zabývá se chirurgií šedého zákalu, působí i jako lektor kataraktové školy.   

Kontaktní formulář

Naše pobočky


Praha 9 – Letňany, Kyje

Počet poboček: 2
Vyberte pobočku


Praha 5 – Hůrka

Počet poboček: 1
Vyberte pobočku


Praha 4 – Modřany, Budějovická

Počet poboček: 2
Vyberte pobočku


Ml. Boleslav

Počet poboček: 3
Vyberte pobočkuAES Clinic

www.aesclinic.czFacebookLékaři Online