/**/ Aktuality-komplet_list - TOP Esthetic
 • Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Všechny aktuality
  ze světa Top Esthetic  Vyšetření zraku přímo v našich očních optikách

  Potřebujete nové brýle? Na vybraných pobočkách v Praze a v Mladé Boleslavi vám nyní nabízíme vyšetření zraku a předpis brýlí v krátkých objednacích termínech.
  Zkušený optometrista se vám bude věnovat i při výběru optimální korekční pomůcky a doporučí vám vhodný typ skel s ohledem na vaší profesi, zájmy nebo životní styl.
  Objednat se můžete telefonicky do optiky v Praze Modřanech, Letňanech nebo na Hůrku, v Mladé Boleslavi na pobočku Erbenova.

  Provozní doba o vánočních svátcích

  Věnujte prosím pozornost změně provozní doby v našich očních ambulancích a očních optikách v období vánočních svátků. Všechny naše oční ambulance kromě Praha-Modřany a Mladá Boleslav-Erbenova jsou v období od 23.12.2021 do 31.12.2021 uzavřeny. V očních optikách je též provoz upraven. Podrobnější informace naleznete u jednotlivých pracovišť v záložce
  KONTAKT

  Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a těšíme se na Vás v roce 2022!

  Lékaři oční kliniky Top Esthetic byli lektory XVII. ročníku Kataraktové a refrakční školy

  V rámci tohoto výukového kurzu byly předneseny teoretické přednášky a demonstrovány zejména příklady z praxe zkušených chirurgů. Mladí oftalmologové si mohli pod dozorem zkušených operatérů natrénovat techniky kataraktové mikrochirurgie, jako je například technika kapsulorhexe, fakoemulsifikace nebo implantace umělé nitrooční čočky.
  Tým lékařů oční kliniky Top Esthetic reprezentovala prim. MUDr. Renata Fučíková a MUDr. Ivan Stanynec.

  Biologická léčba sítnice nyní v Top Esthetic

  Zařadili jsme se mezi vybraná pracoviště v ČR, která mohou poskytovat biologickou léčbu pacientům s onemocněním sítnice.
  Léčba spočívá v aplikaci nitroočních injekcí s anti-VEGF preparátem do sklivce. Včasné zahájení této léčby je klíčové, v opačném případě hrozí pacientovi výrazné poškození zraku. Při splnění kritérií je biologická léčba vlhké formy věkem podmíněné makulární degenerace plně hrazena ze zdravotního pojištění.
  Více o biologické léčbě na našich klinikách se dozvíte
  ZDE

  Den zdraví 7.9.2021 před OC Arkády Pankrác

  Rádi vás přivítáme na našem stánku v prostranství před OC Arkády Pankrác od 11 do 18 hod.

  Provádět budeme měření dioptrií a oční vyšetření zaměřené na prevenci šedého a zeleného zákalu. Navštívit však můžete i další partnery akce a nechat si zkontrolovat třeba tlak, cukr v krvi, tuk v těle, znaménka nebo si vyzkoušet první pomoc. Program je připraven i pro děti.
  Těšíme se na vás!

  Stali jsme se součástí sítě očních klinik LEXUM

  Společnost Lexum, vedoucí privátní poskytovatel komplexní oční péče, koupila oční kliniky, ambulance a optiky Top Esthetic. Lexum tak dále zvětšuje své portfolio péče, její dostupnost a tím své postavení v České republice. „Pro prodej společnosti Top Esthetic jsme zvolili prémiového poskytovatele péče a kvality služeb v oblasti oftalmologie. Zajistit profesionální a stabilní zázemí pro náš lékařský a ošetřovatelský tým bylo jednou z priorit, a i proto pro nás bylo Lexum jednoznačnou volbou,“ uvedl k prodeji Mgr. Tomáš Krejčíř, jednatel Top Esthetic.
  TISKOVÁ ZPRÁVA

  Provozní doba v letních měsících

  Věnujte prosím pozornost informacím o provozní době jednotlivých poboček v měsíci červenci a srpnu. Pobočka Praha-Letňany, Praha-Kyje a Mladá Boleslav-Klinika Dr.Pírka jsou uzavřeny v termínu od 26.7. do 6.8.2020, pobočka Mladá Boleslav-Škoda od 2.8. do 13.8.2020, Praha-Budějovická od 9.8. do 11.8. Podrobné informace naleznete v záložce
  KONTAKT

  Přejeme vám krásnou dovolenou!

  Nezanedbávejte vyšetření očí a prevenci, jsme tu stále pro vás!

  Jsme rádi, že i v této náročné době můžeme pečovat o vaše zdraví. Naše oční ambulance i oční optiky jsou stále v provozu pro běžnou i akutní péči a splňují nejpřísnější protiepidemická opatření.

  Ať už je to glaukom, věkem podmíněná makulární degenerace, diabetická retinopatie či jiné oční onemocnění, pravidelné kontroly u očního lékaře jsou nutné i v dobách koronaviru. Stejně tak preventivní vyšetření zraku je nezbytné pro včasný záchyt případného onemocnění a neodkladné zahájení léčby.

  Návštěvy u nás jsou bezpečné. Disponujeme účinnými ochrannými pomůckami, provádíme zvýšenou dezinfekci prostor ozonizéry, po každém pacientovi důkladně dezinfikujeme přístrojovou techniku, brýle a další vybavení, dodržujeme ochranné zóny.

  Žádáme pacienty, aby nás v případě, že pociťují chřipkové symptomy nachlazení či jiné respirační obtíže, kontaktovali telefonicky. Rádi vám poskytneme jiný termín k očnímu vyšetření, nejdříve však za 14 dnů od zjištění vašich potíží. Zároveň prosíme, abyste přicházeli v objednaném termínu očního vyšetření bez doprovodů (vyjma doprovodu dětí, ZTP, apod.) a vybaveni respirátorem. Děkujeme!

  Eyegenius

  Vyšetření na unikátním přístroji EyeGenius

  Naše oční optika v Modřanech se může pochlubit novým přístrojem pro komplexní vyšetření zraku. Jedná se o interaktivní testovací proceduru, která vás provede od vyšetření refrakce až po přesný předpis brýlí. Software disponuje 60 zrakovými testy vč. unikátní metody měření a korekce fixační disparity (vychýlení vizuálních os), jejíž nekorigování může být příčinou různých obtíží – únava či pálení očí, bolesti za krkem a v zádech, citlivost na světlo, střídání mezi krátkou a větší vzdáleností atp.
  Nabídnout vám můžeme vyšetření zraku zkušeným optometristou. Bude se vám věnovat i při výběru optimální korekční pomůcky a doporučí vám vhodný typ skel s ohledem na vaší profesi, zájmy nebo životní styl. Objednat se můžete na tel.č. 777 927 546.

  Den zdraví Prahy 4

  Dne 15.9. nás najdete v prostranství před OC Arkády Pankrác na Dni zdraví.

  Provádět budeme oční vyšetření zaměřené na prevenci šedého a zeleného zákalu. Navštívit však můžete i další partnery akce a nechat si zkontrolovat třeba tlak, cukr v krvi, tuk v těle, znaménka nebo si vyzkoušet první pomoc. Program je připraven i pro děti.
  Těšíme se na vás!

  Provoz Top Esthetic v běžném provozu

  Jsme rádi, že i v této náročné době tu můžeme být pro vás! Naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu ve standardní otevírací době!

  Na všech našich pobočkách jsme připraveni Vám poskytnout běžnou i akutní péči, samozřejmě za nadstandardních opatření (disponujeme účinnými ochrannými pomůckami, provádíme zvýšenou dezinfekci prostor, přístrojové techniky, brýlí atp., dodržujeme ochranné zóny).

  Žádáme pacienty, aby nás v případě, že pociťují chřipkové symptomy nachlazení či jiné respirační obtíže, kontaktovali telefonicky. Rádi vám poskytneme jiný termín k očnímu vyšetření, nejdříve však za 14 dnů od zjištění vašich potíží. Zároveň prosíme, abyste přicházeli v objednaném termínu očního vyšetření bez doprovodů (vyjma doprovodu dětí, ZTP, apod.) a vybaveni rouškou. Děkujeme!

  Nejmodernější femtosekundový laser na naší klinice

  Pacienti s šedým zákalem u nás nyní mohou podstoupit také operaci asistovanou femtosekundovým laserem Alcon® LenSx®. Tato nová špičková operační technika spočívá v tom, že určité kroky operace prováděné skalpelem jsou nahrazeny počítačem řízeným laserovým paprskem. Přesné umístění nitrooční čočky v oku přináší významně lepší výsledky funkčního vidění. Šetrné provedení zákroku urychluje rekonvalescenci a eliminuje riziko pooperačních komplikací.
  Více o této operační metodě naleznete
  ZDE

  Top Esthetic vám stále hradí brýlový předpis

  Od 1. srpna 2019 již není možné čerpat příspěvek pojišťovny na brýlová skla ani brýlové obruby. Našim zákazníkům však při zhotovení brýlí tento příspěvek ve výši 250,- Kč uhradíme. Již si nemusíte chodit pro brýle jen jednou za dva roky. Předpis vám uhradíme kdykoliv. Jsme připraveni vám pomoci s výběrem brýlových skel i obrub dle vašich individuálních potřeb.

  Sdílíme zkušenosti a vzděláváme se

  Primářka MUDr. Renata Fučíková a operatér MUDr. Ivan Stanynets reprezentovali naší kliniku na Kataraktovém kurzu v Barceloně. Na kurzu se sešli chirurgové s pokročilými zkušenostmi v operativě šedého zákalu, aby se seznámili s nejnovějšími postupy a technologiemi při refrakčních operacích a implantaci multifokálních, torických a presbyopických nitroočních čoček. Zkušenosti na mezinárodní úrovni nám umožní dosáhnout těch nejlepších možných výsledků a komfortního vidění pro pacienty po operacích šedého zákalu a refrakčních operací.

  YAG laser i na naší klinice v Praze

  Naší oční ordinaci v Praze Modřanech jsme rozšířili o nové přístrojové vybavení. Jedná se o YAG laser amerického výrobce Alcon, který slouží k odstranění sekundární katarakty. Nyní je tak tento laser dostupný pro naše pacienty v Praze i v Mladé Boleslavi.
  Zákrok se provádí ambulantně, na naší klinice strávíte necelou hodinku včetně přípravy na zákrok samotný. Odstranění sekundární katarakty je hrazeno všemi zdravotními pojišťovnami.

  Více o sekundární kataraktě zde

  Už se chystáte na léto?

  Naše skvělá parta optiků pod taktovkou Petra Hornycha navštívila veletrh Opti 2019 v Mnichově, omrkla nejnovější trendy a nakoupila pro Vás decentní i extravagantní modely. Na všech našich pobočkách se můžete těšit na nové kolekce slunečních brýlí!

  prim. MUDr. Renata Fučíková jako jedna z prvních chirurgů v ČR implantuje Clareon®

  Clareon® je nitrooční čočka z nejvyspělejšího biomateriálu, který zajišťuje její dokonalou čirost. Sofistikovaný výrobní proces této čočky a její pokrokový desing umožňuje kvalitní ostré a kontrastní vidění bez nežádoucích světelných efektů a eliminuje riziko tvz. sekundární katarakty. Automatický podavač umožňuje chirurgovi precizní kontrolu čočky během implantace, čímž je dosaženo přesného umístění čočky v pouzdře.

  Klinika Top Esthetic obdržela akreditaci Ministerstva zdravotnictví ČR

  Akreditační komise udělila Top Esthetic oprávnění k provádění vzdělávání lékařů v základním oftalmologickém kmeni a umožnila tak našemu pracovišti provádět předatestační přípravu očních lékařů. Tento úspěch je důkazem kvality poskytované péče a vysoké odbornosti našich lékařů.

  Stomatologie a dentální hygiena nyní jako AES Clinic

  Naše zubní ordinace a dentální hygienu najdete nyní pod samostatnou značkou AES Clinic! Podívejte se na nový web www.aesclinic.cz, jaké služby můžete využít. Telefonní číslo pro objednání zůstává nezměněno: 775 521 257.

  Otevřeli jsme pro Vás novou oční optiku

  S radostí Vám oznamujeme otevření naší další pobočky. Od 1.11.2018 Vás rádi přivítáme v nové oční optice na Slunečním náměstí na Praze 13. Optiku najdete v budově Polikliniky Hůrka přímo u východu ze stanice metra B.
  Stejně jako ostatní naše pobočky je optika vybavena digitálním měřícím systémem VisuReal pro maximální přesnost centrace. Zejména u progresivních (multifokálních) brýlí je tento parametr velmi důležitý. Brýle jsou vyrobeny přesně dle individuálních potřeb klienta, zkracuje se tím doba návyku a výrazně zvyšuje komfort vidění!  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online