Všechny aktuality
ze světa Top EstheticNezanedbávejte vyšetření očí a prevenci, jsme tu pro vás!

Jsme rádi, že i v této náročné době můžeme pečovat o vaše zdraví. Naše oční ambulance i oční optiky jsou v provozu pro běžnou i akutní péči a splňují nejpřísnější protiepidemická opatření.

Ať už je to glaukom, věkem podmíněná makulární degenerace, diabetická retinopatie či jiné oční onemocnění, pravidelné kontroly u očního lékaře jsou nutné i v dobách koronaviru. Stejně tak preventivní vyšetření zraku je nezbytné pro včasný záchyt případného onemocnění a neodkladné zahájení léčby.

Návštěvy u nás jsou bezpečné. Disponujeme účinnými ochrannými pomůckami, provádíme zvýšenou dezinfekci prostor ozonizéry, po každém pacientovi důkladně dezinfikujeme přístrojovou techniku, brýle a další vybavení, dodržujeme ochranné zóny.

Žádáme pacienty, aby nás v případě, že pociťují chřipkové symptomy nachlazení či jiné respirační obtíže, kontaktovali telefonicky. Rádi vám poskytneme jiný termín k očnímu vyšetření, nejdříve však za 14 dnů od zjištění vašich potíží. Zároveň prosíme, abyste přicházeli v objednaném termínu očního vyšetření bez doprovodů (vyjma doprovodu dětí, ZTP, apod.) a vybaveni rouškou. Děkujeme!

Eyegenius

Vyšetření na unikátním přístroji EyeGenius

Naše oční optika v Modřanech se může pochlubit novým přístrojem pro komplexní vyšetření zraku. Jedná se o interaktivní testovací proceduru, která vás provede od vyšetření refrakce až po přesný předpis brýlí. Software disponuje 60 zrakovými testy vč. unikátní metody měření a korekce fixační disparity (vychýlení vizuálních os), jejíž nekorigování může být příčinou různých obtíží – únava či pálení očí, bolesti za krkem a v zádech, citlivost na světlo, střídání mezi krátkou a větší vzdáleností atp.
Nabídnout vám můžeme vyšetření zraku zkušeným optometristou. Bude se vám věnovat i při výběru optimální korekční pomůcky a doporučí vám vhodný typ skel s ohledem na vaší profesi, zájmy nebo životní styl. Objednat se můžete na tel.č. 777 927 546.

Rozšíření služeb v našem estetickém centru v Praze

Jsme moc rádi, že zkušeného lékaře MUDr. Zbyňka Bittnera můžeme nyní přivítat kromě Mladé Boleslavi i v našem estetickém centru v Praze-Kyjích. Vybrat si můžete ze širokého spektra estetických zákroků – dermálních výplní kyselinou hyaluronovou, aplikace botulotoxinu, injekční mezoterapie, mikrojehličkového či bezjehličkového radiofrekvenčního ošetření pleti, retinolového peelingu či injekční lipolýzy. Na zákrok či konzultaci Vás rádi objednáme na tel.č. 774 719 317.

Den zdraví Prahy 4

Dne 15.9. nás najdete v prostranství před OC Arkády Pankrác na Dni zdraví.

Provádět budeme oční vyšetření zaměřené na prevenci šedého a zeleného zákalu. Navštívit však můžete i další partnery akce a nechat si zkontrolovat třeba tlak, cukr v krvi, tuk v těle, znaménka nebo si vyzkoušet první pomoc. Program je připraven i pro děti.
Těšíme se na vás!

Provozní doba v letních měsících

Věnujte prosím pozornost informacím o provozní době jednotlivých poboček v měsíci červenci a srpnu. Pobočka Praha-Letňany a Mladá Boleslav-Škoda jsou uzavřeny v termínu od 27.7. do 7.8.2020, pobočka Mladá Boleslav-Klinika Dr.Pírka od 3.8. do 7.8.2020. Otevírací doba optiky na Hůrce je upravena. Podrobné informace naleznete v záložce Kontakt.


Provoz Top Esthetic v běžném provozu

Jsme rádi, že i v této náročné době tu můžeme být pro vás! Naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu ve standardní otevírací době!

Na všech našich pobočkách jsme připraveni Vám poskytnout běžnou i akutní péči, samozřejmě za nadstandardních opatření (disponujeme účinnými ochrannými pomůckami, provádíme zvýšenou dezinfekci prostor, přístrojové techniky, brýlí atp., dodržujeme ochranné zóny).

Žádáme pacienty, aby nás v případě, že pociťují chřipkové symptomy nachlazení či jiné respirační obtíže, kontaktovali telefonicky. Rádi vám poskytneme jiný termín k očnímu vyšetření, nejdříve však za 14 dnů od zjištění vašich potíží. Zároveň prosíme, abyste přicházeli v objednaném termínu očního vyšetření bez doprovodů (vyjma doprovodu dětí, ZTP, apod.) a vybaveni rouškou. Děkujeme!

Nejmodernější femtosekundový laser na naší klinice

Pacienti s šedým zákalem u nás nyní mohou podstoupit také operaci asistovanou femtosekundovým laserem Alcon® LenSx®. Tato nová špičková operační technika spočívá v tom, že určité kroky operace prováděné skalpelem jsou nahrazeny počítačem řízeným laserovým paprskem. Přesné umístění nitrooční čočky v oku přináší významně lepší výsledky funkčního vidění. Šetrné provedení zákroku urychluje rekonvalescenci a eliminuje riziko pooperačních komplikací.
Více o této operační metodě naleznete
ZDE

Dárkové poukazy v prodeji

Nevíte, čím udělat radost vašim blízkým pod vánočním stromečkem? Stejně jako každý rok můžete na všech našich pobočkách zakoupit dárkové vánoční poukazy a obdarovat tak svou rodinu i přátele. Do nového roku s novými brýlemi od nás!

Top Esthetic vám stále hradí brýlový předpis

Od 1. srpna 2019 již není možné čerpat příspěvek pojišťovny na brýlová skla ani brýlové obruby. Našim zákazníkům však při zhotovení brýlí tento příspěvek ve výši 250,- Kč uhradíme. Již si nemusíte chodit pro brýle jen jednou za dva roky. Předpis vám uhradíme kdykoliv. Jsme připraveni vám pomoci s výběrem brýlových skel i obrub dle vašich individuálních potřeb.

Sdílíme zkušenosti a vzděláváme se

Primářka MUDr. Renata Fučíková a operatér MUDr. Ivan Stanynets reprezentovali naší kliniku na Kataraktovém kurzu v Barceloně. Na kurzu se sešli chirurgové s pokročilými zkušenostmi v operativě šedého zákalu, aby se seznámili s nejnovějšími postupy a technologiemi při refrakčních operacích a implantaci multifokálních, torických a presbyopických nitroočních čoček. Zkušenosti na mezinárodní úrovni nám umožní dosáhnout těch nejlepších možných výsledků a komfortního vidění pro pacienty po operacích šedého zákalu a refrakčních operací.

YAG laser i na naší klinice v Praze

Naší oční ordinaci v Praze Modřanech jsme rozšířili o nové přístrojové vybavení. Jedná se o YAG laser amerického výrobce Alcon, který slouží k odstranění sekundární katarakty. Nyní je tak tento laser dostupný pro naše pacienty v Praze i v Mladé Boleslavi.
Zákrok se provádí ambulantně, na naší klinice strávíte necelou hodinku včetně přípravy na zákrok samotný. Odstranění sekundární katarakty je hrazeno všemi zdravotními pojišťovnami.

Více o sekundární kataraktě zde

Už se chystáte na léto?

Naše skvělá parta optiků pod taktovkou Petra Hornycha navštívila veletrh Opti 2019 v Mnichově, omrkla nejnovější trendy a nakoupila pro Vás decentní i extravagantní modely. Na všech našich pobočkách se můžete těšit na nové kolekce slunečních brýlí!

prim. MUDr. Renata Fučíková jako jedna z prvních chirurgů v ČR implantuje Clareon®

Clareon® je nitrooční čočka z nejvyspělejšího biomateriálu, který zajišťuje její dokonalou čirost. Sofistikovaný výrobní proces této čočky a její pokrokový desing umožňuje kvalitní ostré a kontrastní vidění bez nežádoucích světelných efektů a eliminuje riziko tvz. sekundární katarakty. Automatický podavač umožňuje chirurgovi precizní kontrolu čočky během implantace, čímž je dosaženo přesného umístění čočky v pouzdře.

Klinika Top Esthetic obdržela akreditaci Ministerstva zdravotnictví ČR

Akreditační komise udělila Top Esthetic oprávnění k provádění vzdělávání lékařů v základním oftalmologickém kmeni a umožnila tak našemu pracovišti provádět předatestační přípravu očních lékařů. Tento úspěch je důkazem kvality poskytované péče a vysoké odbornosti našich lékařů.

Stomatologie a dentální hygiena nyní jako AES Clinic

Naše zubní ordinace a dentální hygienu najdete nyní pod samostatnou značkou AES Clinic! Podívejte se na nový web www.aesclinic.cz, jaké služby můžete využít. Telefonní číslo pro objednání zůstává nezměněno: 775 521 257.

Otevřeli jsme pro Vás novou oční optiku

S radostí Vám oznamujeme otevření naší další pobočky. Od 1.11.2018 Vás rádi přivítáme v nové oční optice na Slunečním náměstí na Praze 13. Optiku najdete v budově Polikliniky Hůrka přímo u východu ze stanice metra B.
Stejně jako ostatní naše pobočky je optika vybavena digitálním měřícím systémem VisuReal pro maximální přesnost centrace. Zejména u progresivních (multifokálních) brýlí je tento parametr velmi důležitý. Brýle jsou vyrobeny přesně dle individuálních potřeb klienta, zkracuje se tím doba návyku a výrazně zvyšuje komfort vidění!Kontaktní formulář

Naše pobočky


Praha 9 – Letňany, Kyje

Počet poboček: 2
Vyberte pobočku


Praha 5 – Hůrka

Počet poboček: 1
Vyberte pobočku


Praha 4 – Modřany, Budějovická

Počet poboček: 2
Vyberte pobočku


Ml. Boleslav

Počet poboček: 3
Vyberte pobočkuAES Clinic

www.aesclinic.czFacebookLékaři Online