/**/ Dalsi-Reference a partnerské portály - TOP Esthetic
 • Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Spolupráce

  Lékaři-online.cz

  Spolupracujeme s portálem Lékaři-online.cz, který pomáhá pacientům s výběrem lékaře a je zdrojem informací k jednotlivým zákrokům.
  Máme status transparentní kliniky. To mimo jiné znamená, že souhlasíme se sdílením všech zkušeností našich pacientů, ať pozitivních či negativních. Za výsledky naší práce si stojíme!

  Napište nám svou recenzi


  Estheticon

  Portál Estheticon je zaměřený na estetické zákroky a i my jsme jeho součástí. Pomozte ostatním pacientům se rozhodnout! Jaká je Vaše zkušenost s provedeným zákrokem? Jak jste se cítili před a po zákroku? Jak byste ohodnotili svého lékaře? Sdílejte svoji zkušenost s ostatními.

  I zde máme status transparentní kliniky. To mimo jiné znamená, že souhlasíme se sdílením všech zkušeností našich pacientů, ať pozitivních či negativních. Za výsledky naší práce si stojíme!

  Napište nám svou recenzi

  Na některé z našich poboček je možno objednat se prostřednictvím portálu www.navstevalekare.cz. Umožňujeme tak pacientům využít promptní termíny na vyšetření a pohodlně se objednat přes internet 24 hodin denně.

  Spolupracujeme s praktickými lékaři a klinikami pracovního lékařství a zajišťujeme oční vyšetření pacientů v rámci komplexních pracovně-lékařských služeb (PLS).

  Řešíme specifické požadavky na vyšetření nezbytné pro výkon povolání (např. vyšetření barvocitu atp.).

  Našimi klienty jsou např. Škoda Auto a.s. nebo skupina EUC.

  Potřebujete pro svoje pacienty oční vyšetření? Neváhejte nás kontaktovat!  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online