Spolupráce

Lékaři-online.cz

Spolupracujeme s portálem Lékaři-online.cz, který pomáhá pacientům s výběrem lékaře a je zdrojem informací k jednotlivým zákrokům.
Máme status transparentní kliniky. To mimo jiné znamená, že souhlasíme se sdílením všech zkušeností našich pacientů, ať pozitivních či negativních. Za výsledky naší práce si stojíme!

Napište nám svou recenzi


Estheticon

Portál Estheticon je zaměřený na estetické zákroky a i my jsme jeho součástí. Pomozte ostatním pacientům se rozhodnout! Jaká je Vaše zkušenost s provedeným zákrokem? Jak jste se cítili před a po zákroku? Jak byste ohodnotili svého lékaře? Sdílejte svoji zkušenost s ostatními.

I zde máme status transparentní kliniky. To mimo jiné znamená, že souhlasíme se sdílením všech zkušeností našich pacientů, ať pozitivních či negativních. Za výsledky naší práce si stojíme!

Napište nám svou recenzi

Na některé z našich poboček je možno objednat se prostřednictvím portálu www.navstevalekare.cz. Umožňujeme tak pacientům využít promptní termíny na vyšetření a pohodlně se objednat přes internet 24 hodin denně.

Spolupracujeme s praktickými lékaři a klinikami pracovního lékařství a zajišťujeme oční vyšetření pacientů v rámci komplexních pracovně-lékařských služeb (PLS).

Řešíme specifické požadavky na vyšetření nezbytné pro výkon povolání (např. vyšetření barvocitu atp.).

Našimi klienty jsou např. Škoda Auto a.s. nebo skupina EUC.

Potřebujete pro svoje pacienty oční vyšetření? Neváhejte nás kontaktovat!Kontaktní formulář

Naše pobočky


Praha 9 – Letňany, Kyje

Počet poboček: 2
Vyberte pobočku


Praha 5 – Hůrka

Počet poboček: 1
Vyberte pobočku


Praha 4 – Modřany, Budějovická

Počet poboček: 2
Vyberte pobočku


Ml. Boleslav

Počet poboček: 3
Vyberte pobočkuAES Clinic

www.aesclinic.czFacebookLékaři Online