OBJEDNEJTE SE
ONLINE
ZDE

NITROOČNÍ OPERACE

Od ledna 2014 jsme odstartovali jedinečný operační program, které provádí tým zkušených očních chirurgů Top ESTHETIC na operačních sálech v reprezentativních prostorách Kliniky Dr. Pírka v Mladé Boleslavi.

Nabízíme operace šedého zákalu (katarakty) a dále nitrooční operace odstraňující refrakční vady (odstraňují potřebu brýlí). Všechny operace probíhají ambulantně. Při předoperačním vyšetření používáme jedinečný přístroj VERION, který dokáže dokonale vyšetřit a zaznamenat situaci oka a všechna data přenést do mikroskopu chirurga, který přímo při operaci data využívá a je tak schopen daleko přesněji a s menším rizikem komplikací provést řez, usadit čočku a optimalizovat další chirurgické úkony uvnitř oka. Tím se posouvá bezpečnost zákroku a ostrost vidění o další krok dopředu oproti metodám, které používá většina stávajících zařízení. Navíc náš program nabízí lidem nad 45 let možnost zbavit se brýlí, kdy jim pomocí implantace nitrooční multifokální čočky umožníme vidět ostře na všechny vzdálenosti.

Všechny operace provádí tým špičkových, velmi zkušených očních chirurgů. Na našem pracovišti používáme výhradně vysoce kvalitní jednokusové nitrooční čočky vyrobené z hydrofobního akrylátu, které zajištují vysoký komfort vidění a minimalizují možnost komplikací.