• Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Great vision within reach

  Kdo jsme

  Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data.


  Informace

  Zpracování osobních údajů

  Vyplněním a odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací

  Při využití kontaktního formuláře jsou zpracovány tyto Vámi poskytnuté osobní údaje:

  Vaše jméno, příjmení;
  Váš ročník narození;
  Vaše e-mailová adresa;
  Váš telefon;
  IP adresa (internetový protokol, ze které je formulář odesílán);

  Zpracování osobních údajů – jména, příjmení, telefonního čísla a emailové adresy umožňuje čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení . Zpracování těchto údajů je nezastupitelné pro realizaci a možnost uzavření smlouvy na žádost subjektu údajů (tj. Vaši žádost). Zpracování těchto osobních údajů je nutné pro umožnění komunikace mezi Vámi a námi (dle Nařízení Správci).

  Do zvláštní kategorie osobních údajů spadají informace, týkající se Vámi popssaných zdravotních potíží. Zpracování těchto informací je nutné, z důvodu doporučení vhodných služeb, které nabízíme a je samozřejmě dobrovolné. Pro toto zpracování je však zapotřebí Vašeho výslovného souhlasu, který nám dáváte zakliknutím okénka SOUHLASÍM se zpracováním osobních údajů( čl.9 odst.2 písm.a) Nařízení).

  Osobní údaje o Vás zpracováváme následujícím způsobem:
  – na Váš e-mail vám bude zpětně zaslána odpověď se zaregistrováním vašeho požadavku
  – vaše údaje budou zpracovávány po dobu jednání o námi poskytované službě, nejdéle však 3 roky od poslední komunikace s vámi
  – v případě, že zjistíte, že vaše osobní údaje, které o vás zpracováváme jsou neúplné nebo nepřesné, máte právo požadovat, abychom tyto údaje bezodkladně opravili nebo případně doplnili

  Máte právo na přístup k osobním údajům a právo vědět, jakým způsobem byly vaše osobní zpracovány. Pokud nás o to požádáte, budou vám tyto informace poskytnuty.
  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online


  OZNÁMENÍ

  Milí pacienti,

  z důvodu zhoršující se epidemické situace bychom vás rádi požádali, abyste nechodili na naše kliniky, pokud na sobě budete pozorovat: zvýšenou teplotu, bolest hlavy, rýmu, kašel nebo jiné příznaky virového onemocnění. Prosíme vás, abyste v takovém případě místo návštěvy na naší kliniku či do ambulance zavolali, rádi Vám poskytneme jiný vhodný termín návštěvy.

  Prosíme naše pacienty, aby měli při příchodu na kliniku nasazený čistý respirátor nebo nanoroušku a na recepci si vydezinfikovali ruce. V čekárnách prosíme o dodržování odstupu minimálně 1,5 – 2 m. Dále žádáme doprovod, aby pacienta doprovázel pouze ke dveřím kliniky. Po vyšetření či zákroku bude sestra resp. recepční doprovázející osobu kontaktovat.
  Poskytujeme komplexní oční péči nejvyšší kvality za dodržování těch nejpřísnějších hygienických a provozních opatření pro ochranu vašeho zdraví a bezpečí.

  Děkujeme za pochopení.
  Top Esthetic
  součást sítě očních klinik Lexum