• Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Léčba sítnice

  Sítnicová poradna

  Sítnicová ambulance naší kliniky zajišťuje vyšetření, dispenzarizaci a léčbu chorob sklivce a sítnice.

  Disponujeme kompletní a velmi pokročilou diagnostickou technikou. Využíváme sofistikovaný CIRRUS HD-OCT přístroj společnosti Zeiss vybavený technologií ZEISS AngioPlex, který nám umožňuje včasnou, rychlou a přesnou diagnostiku makulárních chorob jako je věkem podmíněná degenerace makuly nebo různé druhy makulárních edémů (např. diabetický makulární edém, edém při venozní okluzi sítnice a další).

  Další diagnostickou metodou využívanou pro sítnicové patologie je fluorescenční angiografie, při které se pacientovi zajistí žilní přístup kanylou a podá se kontrastní barvivo fluorescein. Vyšetření nám umožní přesně definovat místa abnormálního pohybu fluoresceinu v sítnicovém a choroidálním řečišti. Na základě tohoto vyšetření se provádí například laserová fotokoagulace sítnice, kterou naše ambulance taktéž poskytuje.

  Řada makulárních onemocnění vyžaduje intravitreální léčbu přípravky antiVEGF nebo intravitreálně podávané kortikosteroidy.
  Top Esthetic se řadí mezi specializovaná pracoviště v rámci ČR, které poskytuje biologickou léčbu sítnice pomocí tzv. anti-VEGF látek. Biologická léčba vlhké formy VPMD je pro pacienty, kteří splňují podmínky, hrazená českými zdravotními pojišťovnami.  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online


  OZNÁMENÍ

  Milí pacienti,

  z důvodu zhoršující se epidemické situace bychom vás rádi požádali, abyste nechodili na naše kliniky, pokud na sobě budete pozorovat: zvýšenou teplotu, bolest hlavy, rýmu, kašel nebo jiné příznaky virového onemocnění. Prosíme vás, abyste v takovém případě místo návštěvy na naší kliniku či do ambulance zavolali, rádi Vám poskytneme jiný vhodný termín návštěvy.

  Prosíme naše pacienty, aby měli při příchodu na kliniku nasazený čistý respirátor nebo nanoroušku a na recepci si vydezinfikovali ruce. V čekárnách prosíme o dodržování odstupu minimálně 1,5 – 2 m. Dále žádáme doprovod, aby pacienta doprovázel pouze ke dveřím kliniky. Po vyšetření či zákroku bude sestra resp. recepční doprovázející osobu kontaktovat.
  Poskytujeme komplexní oční péči nejvyšší kvality za dodržování těch nejpřísnějších hygienických a provozních opatření pro ochranu vašeho zdraví a bezpečí.

  Děkujeme za pochopení.
  Top Esthetic
  součást sítě očních klinik Lexum