• Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Plastické a estetické zákroky

  Zákroky


  Jaké zákroky v našich estetických centrech provádíme?

  • Operace horních a dolních víček
  Plastická operace očních víček je velmi efektivní zákrok. Radikálně řeší změny kůže a okolních struktur oka způsobené stárnutím. Výsledkem plastické operace očních víček je svěží, mladistvý vzhled. Zároveň tento zákrok odstraňuje řadu možných očních problémů, jako je pocit únavy očí, slzení, svědění očí, omezení zorného pole, bolesti hlavy atd. V našem centru operují pouze oční lékaři, jejichž výhodou je perfektní znalost anatomie oka a očního okolí.

  • Dermální výplně kyselinou hyaluronovou
  Tzv. kožní implantáty, nejčastěji kyselinu hyaluronovou, aplikujeme pomocí velmi tenké jehličky (při místním znecitlivění) pod kůži, kde na sebe navážou vodu a zvětší svůj objem. Používají se především pro řešení váčků, kruhů pod očima, hlubokých vrásek a rýh a ke zvětšení rtů. Aplikaci dermálních výplní provádíme v lokální anestezii a používáme výhradně výplňové materiály prémiových značek.

  • Aplikace botulotoxinu
  Po injekčně aplikovaném botulotoxinu dochází k omezení pohybu mimických svalů, které způsobují vrásky. Efekt začíná být patrný během 2-5 dnů, definitivní výsledek se pak projeví do 3 týdnů. Průměrná doba trvání efektu je 3-6 měsíců, při včasné opětovné aplikaci se tato doba mírně prodlužuje. Aplikace botulotoxinu je vhodná také jako prevence proti tvorbě hlubokých vrásek či k omezení nadměrného pocení. Vhodnými oblastmi k ošetření jsou čelo, glabella (vrásky mezi obočím), oční vějířky, podpaží a další.

  • Injekční mezoterapie (omlazení kůže obličeje)
  Jedná se o ambulantní nebolestivý zákrok spočívající v podnětu tvorby kolagenu, elastinu a nových buněk. Pleť je po ošetření viditelně mladší a svěžejší. Délka mezoterapie se odvíjí od velikosti ošetřované kůže. Mezoterapie vede k vypnutí kůže, vyrovnání drobných vrásek, celkovému zlepšení kvality pokožky a zpomalení stárnutí.

  • Rejuvenace
  Celý proces rejuvenace se provádí pomocí IPL přístroje (Intense Pulsed Light – intenzivního pulzního světla), kde se světelný pulz filtrovaného paprsku absorbuje tkání – a to přednostně melaninem a hemoglobinem, který zabarvuje ochlupení a po chloupku se přenese k vlasovému folikulu.

  • Bezjehličková radiofrekvence
  Jedná se o bezbolestné ošetření, které je založeno na vhodné tepelné stimulaci pomocí radiofrekvenční technologie. Teplo pomáhá vypnout pokožku a zároveň stimuluje tvorbu kolagenových vláken a obnovu jejich hladiny. Ošetření je možné podstoupit celoročně, výsledky vyhlazení vláken jsou patrné již po prvním zákroku.

  • Mikrojehličková radiofrekvence
  Tepelná energie je pomocí mikrojehliček zavedena přímo ke kolagenním vláknům v podkoží, čímž dochází k omlazení pleti a nastartování tvorby nového kolagenu. Výsledkem je dlouhotrvající efekt hladké a vypnuté pokožky. Terapie se využívá také pro redukci akné a jizev po akné či k redukci strií. Výhodou ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí je možnost jejího provádění po celý rok a použití na prakticky všechny tělesné partie.

  • Retinolový peeling
  Omezuje výskyt jemných vrásek, pomáhá zmírnit projevy akné a jeho následky, zpevňuje pokožku a zjemňuje její strukturu. Zároveň redukuje pigmentové skvrny a výrazně snižuje pravděpodobnost jejich tvorby. Peeling může být aplikován na tvář, krk, dekolt nebo ruce. Pro nejlepší výsledek je vhodné kůru zopakovat 2-4x v odstupu přibližně šesti týdnů v závislosti na typu pleti a její konkrétní problematice. Již po jednom ošetření je ale vidět výborný výsledek.

  •Injekční lipolýza
  Metoda určená k modelaci kontur těla v těch místech, kde se nedaří ovlivnit tukové polštářky cvičením nebo vhodnou dietou. Injekční lipolýza je také velmi účinná v léčbě celulitidy.

  • Profhilo
  Profhilo je čistá kyselina hyaluronová určená ke zlepšení kvality pokožky. Po aplikaci dochází k efektu zvanému bioremodelace, při kterém se pokožka hydratuje a zvyšuje se tvorba kolagenu a elastinu.

  • Odstranění nadměrného pocení
  Odstranění nadměrného pocení spočívá v tom, že se do oblastí nadměrného pocení (nejčastěji podpaží, dlaně a chodidel) aplikuje tenkou jehlou v malých dávkách botulotoxin.

  • Odstranění patologických útvarů na kůži
  Bradavice, výrůstky, veruky, atheromy, fibromy, drobné cysty a jiné patologické útvary na očních víčkách a okolí vám odstraníme vhodnou metodou.

  • Odstranění rozšířených žilek na obličeji (laser) a dolních končetinách (sklerotizace)

  • Korekce jizev


  Zjistěte více  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online