• Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Refrakční operace pro odstranění brýlí

  Typy nitroočních čoček

  Monofokální nitrooční čočky – tyto čočky umožňují po operaci ostré vidění na jednu Vámi zvolenou vzdálenost – na dálku, nebo na blízko (většinou vidění bez brýlí na dálku a nutnost používání brýlí na blízko a na střední vzdálenost).

  Alternativou je zvolení tzv. metody MONOVISION, kdy jedna implantovaná čočka je vypočítána pro vidění na dálku a ve druhém oku pro vidění na blízko.

  Multifokální nitrooční čočka – tyto čočky umožňují ostré vidění do dálky bez brýlí a zároveň usnadňují vidění na střední vzdálenost a do blízka. Po implantaci této čočky naprostá většina pacientů nepotřebuje vůbec brýle, výjimkou může být čtení velmi malého tisku za horších světelných podmínek.
  Multifokální nitrooční čočku ocení zejména aktivní lidé, kteří jsou nuceni pro různé vzdálenosti používat různé brýle. Multifokální čočky nejsou vhodné pro osoby s jiným očním postižením.  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online