/**/ sluzby-_SZ_konzultace-a-predoperacni-vysetreni - TOP Esthetic
 • Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Operace šedého zákalu

  Konzultace a předoperační vyšetření

  Vlastní operaci šedého zákalu předchází podrobné, kompletní oční vyšetření naším očním lékařem v ambulanci. Dle výsledků tohoto vyšetření Vám vyšetřující lékař doporučí individuální, tedy pro Vás optimální postup léčby šedého zákalu včetně výběru umělé čočky, která Vám bude při operaci do oka zavedena tak, aby konečný výsledek a kvalita vidění co nejvíce vyhovovaly Vašim zrakovým nárokům a potřebám. Při vlastním vyšetření před plánovanou operací Vám doporučujeme zvolit si speciální diagnostický program tzv. Callisto Eye, který obsahuje individuální vyměření na přístroji Zeiss IOL Master, jenž přenáší data do mikroskopu na sále a výrazně tak individualizuje a zpřesňuje celou operaci, jejímž výsledkem je pak maximálně ostré vidění.


  Naše klinika je jednou z mála v České Republice, která nabízí pacientům takovýto program.

  Jde o nejmodernější a zatím nejlépe fungující systém, který dokáže přesněji a efektivněji vyšetřit prostředí oka pro plánování a samotný zákrok nitrooční operace. Tento unikátní systém individuálně vyhodnocuje specifika oka každého pacienta, ať už jde o měření vzdáleností uvnitř oka nebo digitálního záznamu budoucího operačního řezu a všech dalších zákroků uvnitř oka. Tyto údaje si chirurg přenese přímo do operačního mikroskopu a v průběhu operace podle nich velmi přesně pracuje. Toto vše umožňuje optimalizaci operačního řezu a pomáhá najít optimální polohu při usazování implantované čočky uvnitř oka. Hlavní výhodou programu Callisto Eye je individuální změření každého oka a tím eliminace sekundárních pooperačních problémů se zůstatkovou refrakční vadou (potřebou brýlí) či s operací navozeným či přetrvávajícím astigmatismem (nepravidelným zakřivením rohovky).

  Zjistěte více  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online