• Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Operace šedého zákalu

  Femtosekundovým laserem LenSx®


  Nová, špičková operační technologie Femtofako přístrojem LenSx® firmy Alcon výrazně snižuje rizikové faktory techniky operace šedého zákalu.

  Principem je provedení operace bez použití ostrých nástrojů jako je skalpel, jehly nebo nože. Laser umožňuje provedení vstupního řezu, otevření předního pouzdra čočky a fragmentaci čočky.


  Chirurg pomocí počítače a očního tomografu naplánuje tvar a pozici operačních řezů. Pomocí pulsů paprsku laseru se vytvoří v tkáni malé bublinky, které od sebe tkáň oddělí. Tím je umožněno velice šetrné otevření oka vytvořením přesných operačních vstupů v rohovce, přesné otevření pouzdra čočky (kapsulotomie) a dokonalé a šetrné rozmělnění čočky nutné k jejímu snadnému odsátí (fragmentace čočky). Současně je možné provedení korekce cylindrických dioptrií na rohovce. U pacientů s vysokou dioptrickou vadou nebo u pacientů s onemocněním sítnice má zásadní vliv na pooperační hojení – snižuje riziko vzniku otoku sítnice.

  Po skončení laserové části operace chirurg čočku z oka odsaje a nahradí ji umělou nitrooční čočkou.

  Laserem asistovaná operace šedého zákalu není hrazena ze zdravotního pojištění.


  Zjistěte více  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online


  OZNÁMENÍ

  Milí pacienti,

  z důvodu zhoršující se epidemické situace bychom vás rádi požádali, abyste nechodili na naše kliniky, pokud na sobě budete pozorovat: zvýšenou teplotu, bolest hlavy, rýmu, kašel nebo jiné příznaky virového onemocnění. Prosíme vás, abyste v takovém případě místo návštěvy na naší kliniku či do ambulance zavolali, rádi Vám poskytneme jiný vhodný termín návštěvy.

  Prosíme naše pacienty, aby měli při příchodu na kliniku nasazený čistý respirátor nebo nanoroušku a na recepci si vydezinfikovali ruce. V čekárnách prosíme o dodržování odstupu minimálně 1,5 – 2 m. Dále žádáme doprovod, aby pacienta doprovázel pouze ke dveřím kliniky. Po vyšetření či zákroku bude sestra resp. recepční doprovázející osobu kontaktovat.
  Poskytujeme komplexní oční péči nejvyšší kvality za dodržování těch nejpřísnějších hygienických a provozních opatření pro ochranu vašeho zdraví a bezpečí.

  Děkujeme za pochopení.
  Top Esthetic
  součást sítě očních klinik Lexum