• Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.
 • Vyšetření zraku optometristou


  Kdo je optometrista?
  Optometrista je příslušně vzdělaný odborník zabývající se stanovením brýlové korekce (dioptrií), prizmatické korekce v případě šilhání a aplikací kontaktních čoček. Děti smí měřit od 15 let. Úzce spolupracuje s očním lékařem i očním optikem.

  Proč optometrista?
  Nespornou výhodou je čas, který vám může optometrista věnovat. Je schopen vám poradit při výběru optimální korekční pomůcky a doporučit vhodný typ skel s ohledem na vaší profesi, zájmy nebo životní styl. Především při výběru multifokálních brýlí nebo v případě různých očních vad a problematických projevů je toto klíčovým předpokladem ke komfortnímu nošení brýlí.

  Druhy vyšetření:

  • Vyšetření dioptrií
   Objektivní měření zraku pomocí autorefraktometru, subjektivní stanovení výsledné korekce pomocí zkušební obruby, sklíček a testů na optotypu. Diagnostikování osy cylindru pomocí Jacksonova zkříženého cylindru, binokulární dokorigování.

  • Vyšetření dioptrií + prismat
   Objektivní a subjektivní vyšetření zraku stejně jako v případě vyšetření dioptrií, vyšetření binokulárního vidění, stanovení prizmatické korekce v případě strabismu (šilhání).


  Ceník vyšetření:
  Vyšetření dioptrií: 700,- Kč (při doporučení od lékaře za 500,- Kč)
  Vyšetření dioptrií+prisma: 1.000,- Kč (při doporučení od lékaře za 800,- Kč)

  Kde toto vyšetření můžete podstoupit?
  Oční optika Top Esthetic, Poliklinika Modřany – přízemí, Soukalova 3355, Praha 4
  K vyšetření přineste: výpis z karty lékaře, brýle či kontaktní čočky (pokud již nosíte)

  Objednat se můžete na tel.č.: 777 927 546
  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online


  OZNÁMENÍ

  Milí pacienti,

  z důvodu zhoršující se epidemické situace bychom vás rádi požádali, abyste nechodili na naše kliniky, pokud na sobě budete pozorovat: zvýšenou teplotu, bolest hlavy, rýmu, kašel nebo jiné příznaky virového onemocnění. Prosíme vás, abyste v takovém případě místo návštěvy na naší kliniku či do ambulance zavolali, rádi Vám poskytneme jiný vhodný termín návštěvy.

  Prosíme naše pacienty, aby měli při příchodu na kliniku nasazený čistý respirátor nebo nanoroušku a na recepci si vydezinfikovali ruce. V čekárnách prosíme o dodržování odstupu minimálně 1,5 – 2 m. Dále žádáme doprovod, aby pacienta doprovázel pouze ke dveřím kliniky. Po vyšetření či zákroku bude sestra resp. recepční doprovázející osobu kontaktovat.
  Poskytujeme komplexní oční péči nejvyšší kvality za dodržování těch nejpřísnějších hygienických a provozních opatření pro ochranu vašeho zdraví a bezpečí.

  Děkujeme za pochopení.
  Top Esthetic
  součást sítě očních klinik Lexum