• Všechny naše oční ambulance i oční optiky jsou v běžném provozu pro standardní i akutní péči. V platnosti zůstávají i veškeré operační zákroky a estetické výkony. Na všech našich pobočkách přijímáme nové pacienty. Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

 • Plastické a estetické zákroky


  Naše estetická centra najdete v Praze-Kyjích a v Mladé Boleslavi. Všechny zákroky zajišťují renomovaní lékaři, kteří jsou špičkovými odborníky ve svém oboru. Vedoucí lékařkou, která provádí plastické operace víček či odstranění různých patologických útvarů v oblasti očí a obličeje, je MUDr. Petra Krejčířová. MUDr. Zbyněk Bittner má dvanáctiletou praxi v oblasti estetické medicíny a zakládá si na individuálním přístupu ke každému klientovi.

  Všechny zákroky jsou prováděny s citem tak, aby byl jejich výsledek co nejvíce přirozený. Vše začíná společnou konzultací, podrobným vysvětlením možných řešení a výběrem toho nejoptimálnějšího.

  Zákroky plastické a estetické chirurgie provádíme ambulantně pouze v lokální anestezii a používáme výhradně produkty značek, které jsou ověřené a patří ke špičkám na trhu.

  Zjistěte více  Kontaktní formulář
  Kontaktní formulář slouží pro obecné dotazy či zprávy. K objednání prosím využijte objednací formulář.


  Naše pobočky


  Praha 9 – Letňany, Kyje

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Praha 5 – Hůrka

  Počet poboček: 1
  Vyberte pobočku


  Praha 4 – Modřany, Budějovická

  Počet poboček: 2
  Vyberte pobočku


  Ml. Boleslav

  Počet poboček: 3
  Vyberte pobočku  AES Clinic

  www.aesclinic.cz  Facebook  Lékaři Online